Spodnie do tańca towarzyskiego

Sklep taneczny Vicante oferuje profesjonalne spodnie do tańca towarzyskiego dla mężczyzn oraz chłopców. Jako doświadczona firma krawiecka, konsultująca swoje projekty z zawodowymi tancerzami oraz trenerami, możemy zaoferować Państwu spodnie taneczne spełniające oczekiwania najbardziej wymagających zawodowców. Wszystkie tworzone przez nas spodnie do tańca towarzyskiego wyróżniają się elegancją oraz komfortem użytkowania. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, które są lekkie i „oddychające. W naszej ofercie znajdą Państwo spodnie chłopięce do tańców latynoamerykańskich i standardowych, a także spodnie męskie.

Jakie spodnie do tańca towarzyskiego wybrać?

Aby zapewnić tancerzowi maksymalną wygodę, należy przede wszystkim wybrać dopasowane spodnie do tańca towarzyskiego. Ważne więc, by przed złożeniem zamówienia dokładnie zdjąć miarę. Spodnie można dopasować łatwiej niż koszulę lub frak. Aby ustalić rozmiar, należy podać wzrost oraz obwód w pasie. W ofercie naszego sklepu tanecznego znajdą Państwo spodnie do tańca towarzyskiego w rozmiarach męskich XS (160-168 cm), S (168-176 cm), M (176-184 cm) oraz L (184-190 cm). Obwód w pasie dla wszystkich oferowanych przez nas spodni tanecznych może wynosić od 66 cm do 88 cm. W asortymencie mamy również wszelkie rozmiary dziecięce rozpoczynając od wzrostu 134cm i obwodu w pasie 54 cm. Szczegółowa tabela rozmiarów znajduje się na naszej stronie głównej. Oferujemy również wysokiej jakości skórzane paski do spodni.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych spodni do tańca towarzyskiego. Jesteśmy doświadczoną firmą krawiecką, która chętnie udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące swojej oferty – zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną.

Our studio is located in:

Gdynia

ul. Świętojańska 36

en_GBEnglish
pl_PLPolish en_GBEnglish