Szeroka wiedza na temat potrzeb tancerzy, w połączeniu z profesjonalizmem i doświadczaniem najlepszych krawców i krawcowych zaowocowało powstaniem wysokiej jakości fraków i odzieży tanecznej marki Vicante. Jako firma staramy się kłaść największy nacisk na ciągły nacisk na rozwój, aby sprostać co raz większym wymaganiom rynku tańca towarzyskiego w Polsce i Europie. Jesteśmy w stałym kontakcie z najlepszymi parami, jak również uznanymi trenerami otrzymując ciągły feedback na temat naszych produktów.
Nieustannie inwestujemy w nasz nowoczesny park maszynowy oraz wysokiej jakości materiały, aby zapewnić najwyższej klasy wygląd naszych strojów, zdając sobie sprawę,że jest to jeden z najważniejszych czynników w świecie tańca. Wraz z całym naszym zespołem poświęcamy długie godziny pracując nad innowacjami, specjalistycznymi rozwiązaniami i poprawą istniejących strojów, aby zaproponować tancerzom stroje najwyższej jakości.
Podstawą naszej działalności jest chęć zapewnienia tancerzom najwyższej jakości produktów dostępnych od ręki. Stąd zanim wprowadzimy produkt do sprzedaży jest on przygotowywany na stan magazynowy i dzięki temu dostępny jest w każdym rozmiarze i kolorze. Chcielibyśmy dać tancerzom możliwość spokojnego przygotowywania się do zawodów, bez konieczności ciągłego pojawiania się na przymiarkach u krawcowych, aby dopasowywać stroje. Dzięki naszemu rozwiązaniu można przymierzyć i sprawdzić, a jeśli rozmiar nie będzie odpowiedni – możliwa jest szybka i bezproblemowa wymiana. Nasz zespół krawcowych stale pracuje, aby zapewnić dostępność produktów.
Jako jedyna firma w Polsce zdecydowaliśmy się wprowadzić fraki w kilku wersjach materiałowych, aby umożliwić tancerzom wybór i nie sprowadzać się do produkcji jednego sztampowego modelu. Dodatkowo skróciliśmy maksymalnie czas przymiarek (fraki szyjemy w 2 dni w naszej pracowni), zachowując przy tym najwyższą jakość. Dzięki temu każdy tancerz może być pewien, że w umówionym terminie przyjedzie na przymiarki i odbierze gotowy frak.
Chcielibyśmy również podziękować naszym klientom – to dzięki Wam i dla Was możemy stale się rozwijać i robić to co najbardziej lubimy. Jest to dla nas ogromna przyjemność, ale też motor napędowy, kiedy słyszymy pozytywny feedback dotyczący naszych strojów. Cieszymy się, że możemy być częścią tego cudownego świata, jakim jest taniec towarzyski.

Miłego Dnia

Zespół Vicante